Gurus Online

Máte zájem o rozvoj své kariéry nebo zlepšení svých znalostí? Pak je pro vás flexibilní prostředí pro vzdělávání projektu Garage Gurus Online ideální.
Projekt Garage Gurus nabízí vysoce kvalitní kurzy, které jsou k dispozici nepřetržitě a zdarma!

guru-online

Ať už začínáte svou kariéru, nebo máte 30 let zkušeností, projekt Garage Gurus online vždy nabízí perfektní kurz k získání hodnotného pohledu na věc a rozšíření znalostí. Navíc je tato platforma navržena tak, aby byla co nejpraktičtější, takže můžete své školení přizpůsobit práci a osobnímu životu.

Kurzy se pravidelně aktualizují se zaměřením na části vozidla, které se často opravují, jako je například podvozek, brzdy, motor, řízení, zavěšení kol, zapalování nebo filtr.

Více informací 

 

   

gurus-oncall

Gurus On-Call (na telefonu)
Potřebujete rychlé řešení? Potřebujete Gurus On-Call (na telefonu).
Naši zkušení technici disponují bohatými znalostmi a čekají na vaši otázku.

Další informace


   

gurus-onsite

Gurus Onsite (na místě)
Chtěli byste se učit od našich zkušených techniků ve speciálním tréninkovém centru? Pak je projekt Gurus Onsite (na místě) tím, co hledáte.
Projekt Garage Gurus využívá praktických školení na míru, aby poskytl nástroje k řešení pracovních problémů.

Další informace


   

gurus-onthego

Gurus On-the-Go (v terénu)
Chcete vyškolit svůj tým v oblasti nejnovějších nástrojů, součástí, technologií a technik? Kontaktujte projekt Gurus On-the-Go (v terénu).
Naše mobilní týmy Gurus poskytují ve svých technologicky vybavených dodávkách interaktivní předváděcí akce pro garáže a dílny.

Další informace