Člověk na druhé straně telefonu

Janus van der Meulen 
Pracovní zařazení: Technický zástupce telefonního centra
Národnost: Holanďan 
Jazyky: Holandština, angličtina, francouzština, němčina

 

Co jste dělal v minulosti?

Pracoval jsem s kamiony: Poruchy v mezinárodní dopravě, výroba, testování, dodávky, rozpoznávání součástí a tak dále. Pracoval jsem ve Francii, Německu a Belgii. Všechno to začalo mým otcem, který měl v Eidhovenu velký obchod, ve kterém jsem pracoval, už když jsem byl hodně mladý!

Jak pomáháte lidem, kteří se k vám dovolají?

Dostáváme spousty dotazů o zapalovacích a žhavicích svíčkách, taky dostáváme neobvyklé otázky o opravdu neobvyklých vozidlech, která se již dlouho nevyrábí – vždy se snažíme najít vhodné řešení, ne vždy však toto řešení pomůže, a tak hledáme dále. Pomoc našim zákazníkům je naše priorita. Mám mnoho zkušeností s auty a kamiony, proto se mě zákazníci často ptají na otázky ohledně montáže dílů a běžných problémů, jako je například hlučnost brzd, problémy s montáží, různé druhy nefunkčnosti apod.

Čemu se rád věnujete mimo práci?

Sám se dost věnuji autům a miluju sporty – lyžování, tenis, golf a padel (kombinace mezi tenisem a squashem pocházející z Mexika) Taky miluji cestování, mám to štěstí, že jsem měl možnost podívat se po celém světě. Největší zážitek byl například jihovýchodní Asie a Čína, miluji poznávání jiných kultur.

Jaký je váš vysněný vůz či motocykl?

Pro mě existuje jen jedna značka, Citroën. Vyrůstal jsem mezi Citroëny a speciální místo v mém srdci patří modelu s dvojitým šípem na přídi. Jednou jsem měl Mitsubishi, ale předělal jsem ho na Citroën tak, že jsem nahradil všechny značky Mitsubishi za ty z Citroënu a lidem jsem říkal, že mi vyrobili vůz na míru! Dnes už jsou všechny nové automobily skvělé, jsou téměř dokonalé v okamžiku, kdy opouští továrnu.